Usunięcie macicy za i przeciw. Mięśniaki macicy. Operacje ginekologiczne - Elfy.

forum dla kobiet przed i po różnego rodzaju operacjach ginekologicznych. Usunięcie macicy, mięśniaki macicy.

Ogłoszenie

Aby w pełni korzystać z naszego forum - zachęcamy do rejestracji. Wątki z galerią i codziennymi rozmowami dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Drażniące reklamy można usunąć - patrz: pomoc techniczna.

#1 2017-03-10 10:50:58

Rilla

Gość

Operacja u usunięcia torbieli jajnika na Kopernika w Krakowie

Witam,
Szukam informacji jak wygląda laparoskopia torbieli jajnika w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Kopernika? Jak wygląda pobyt w szpitalu, przygotowanie do zabiegu? Dostałam termin wizyty przygotowawczej na dzień przed operacją i tak się zastanawiam czy to jest termin przyjęcia do szpitala?
Czy może jest to zabieg wykonywany w ramach chirurgi jednego dnia?
Pozdrawiam

#2 2017-03-16 13:51:25

 Kariolka

Administrator

Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2013-08-11
Posty: 2967
zainteresowania: góry, film, książki, żużel

Re: Operacja u usunięcia torbieli jajnika na Kopernika w Krakowie

Witam Cię. Koleżanka miała operacje laparoskopową ale w okolicach moich stron, chyba w Bielsku jak dobrze pamiętam. Wizytę i zabieg miała w klinice 1 dnia. Dzień przed operacją robiła wszelkie badania. Wiem, ze kliniki czy szpitale wolą swoje badania na miejscu, a niżeli z skądinąd. Bardzo chwaliła sobie ten rodzaj zabiegu. Ja miałam usuwaną torbiel małą na jajniku przy operacji tradycyjnej, łącznie z usunięciem trzonu macicy.


usunięcie trzonu macicy - V/2012, znieczulenie lędźwiowe. Powód: mięśniaki macicy, krwotoczne miesiączki, uciski na sąsiednie narządy.
http://emoty.blox.pl/resource/th_0girl_cleanglasses1.gif

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.photoshoptutorials.pun.pl www.cannabis-squad.pun.pl www.kfor.pun.pl www.wsap.pun.pl www.vsbednarski.pun.pl